Site içi arama :
prof.dr. turgut göksoy

Andulasyon Terapi Sistemi

05 Temmuz 2013 - 05:47

Andulasyon Terapi Sistemi, bilim insanları,üniversite klinikleri ve doktorların ortak çalışması ile Almanya' da geliştirilen ve bütünsel sağlıkta son dönemin en önemli buluşlarından biridir. Andulasyon Terapi Sistemi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında son dönemde gerçekleştirilen en parlak buluşlardan biridir. Yalnızca 1 seanslık uygulamalarda dahi gerçekten şaşırtıcı ve anlamlı iyileşmeler söz konusu olmaktadır. Her türlü ağrıdan dolaşım bozukluklarına, stresten karın bölgesi yağlanmasına, onlarca etkisi ile önümüzdeki yılların en çok konuşulan terapi yaklaşımlarından biri olacaktır.

ANDULASYON TERAPİ SİSTEMİ; Dünyanın önde gelen rehabilitasyon klinikleri ve doktorlar tarafından aşağıda yer alan sorunlar ve benzerlerinde büyük bir başarı ile uygulanmaktadır.

- Gerginlik ve fibromiyalji
- Bel fıtıkları
- Ağrılar
- Metabolik bozukluklar
- Erken Yaşlanma
- Lenfatik dolaşım problemleri
- Spor yaralanmaları
- Bacaklarda dolaşım bozuklukları
- Bedende yıkıma yol açan negatif ( distres )
- Migren tipi baş ağrıları
- Siyatik tipi romatizmalar
- Karın bölgesi yağlanması


SAĞLIĞI KORUMA VE ANTI-AGING; Andulasyon Terapi Sistemi' nin insan sağlığı üzerinde bütünsel koruyucu ve iyileştirici etkisi vardır. " Andulasyon Terapi Sistemi " bir anlamda yaşlanmayı geciktiren medikal bir anti-aging metodudur.
 
2,5 SAAT YÜRÜMEK Mİ ? 15 DAKİKA YATMAK MI ?
Andulasyon Terapi Sistemi' nin günde 15 dk. uygulanması, 2,5 saatlik yürüyüş ya da 1 saatlik spor sonucu yenilenme ve tamir için hücrelerde üretilen enerjiye eşdeğer ölçüde enerji üretir. 
ANDULASYON TERAPİ SİSTEMİ' NİN STRES ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ;
Almanya' da 500 kaplıca ziyaretçisi ile yapılan geniş kapsamlı bir stres çalışmasında " Andulasyon Terapi Sistemi " uygulama öncesi ve sonrası parametrelerin spektral fraksiyonları kıyaslandığında, stresin % 44 gibi çok yüksek bir oranda azaldığı saptanmıştır. Bu denli hızlı ve anlamlı bir reaksiyon beklenmiyordu. Bu etkinin yalnızca 15 dakikalık uygulama sonrasında oluşması daha da şaşırtıcı olmuştur.Andulasyon Terapi Sistemi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında son dönemde gerçekleştirilen en parlak buluşlardan biridir. Yalnızca 1 seanslık uygulamalarda dahi gerçekten şaşırtıcı ve anlamlı iyileşmeler söz konusu olmaktadır. Her türlü ağrıdan dolaşım bozukluklarına stresten karın bölgesi yağlanmasına, onlarca etkisi ile önümüzdeki yılların en çok konuşulan terapi yaklaşımlarından biridir.   
Diğer Sitelerimiz
www.ayaksorunu.netwww.antiagingtr.comwww.kireclenme.infowww.turgutgoksoy.comwww.omuzum.comwww.belagrisi.netwww.vertigom.comwww.ozonterapi.infowww.osteoporoz.netwww.boyunkireclenmesi.netwww.romatizmatr.com
   
Bölge Hastanesi Ulaşım

Pendik Bölge Hastanesi
Doğu Mah. Yücel Sok. No:2 Pendik / ISTANBUL
Telefon : 0 216 375 34 34   Faks : 0 216 375 22 12
www.bolgehastanesi.com

2010 © fibromiyalji.info Tasarım : bayburt.net